#1 2007-11-09 15:04:20

Lytomcia

Nowicjusz

Call me!
Zarejestrowany: 2007-11-09
Posty: 2
Punktów :   

...:::zasady rekrutacjii na weterynarię:::...

No hej, to ja Kaśka, trzecioklasistka, jak już zdążyłam się przedstawić. Bardzo chciałabym się dowiedzieć na ile procent trzeba zdać maturę żeby mieć jakie kolwiek szanse na dostanie się na wete. Planuję zdawać rozszerzoną maturkę z chemii i biolci, ale szczerze to słabo oceniam swoje umiejętności:( tak naprawdę to najbardziej właśnie chciałaby wiedzieć na ile trzeba tę cholerną maturę zdać, no i jeszcze mam pytanko o to czy dzienne i wieczorowe są płatne, a jeśli tak to ile za rok? Wybaczcie mi za moje dziecinne pytanie, w końcu nigdy nie byłam studentką


"W niebie anioł nie jest nikim nadzwyczajnym"

Offline

 

#2 2007-11-11 22:30:41

Słonko

Szarak

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-09-15
Posty: 16

Re: ...:::zasady rekrutacjii na weterynarię:::...

Hej Jestem na 1 roku weterynarii, takze temat w miare znam. W tym roku zeby sie dostac trzeba było miec  645pkt, przelicznik był bardzo dziwny, rozszerz. biol. i chem x 2, rozszerz. pol. i ang x 1,5. Procentowo to jakies 80 % z biol. i chem.Łatwo sobie policzyc,ze opłacało sie zdawac na poz.rozszerz. obrocz biol. i chem. tez język, dzieki temu zwiekszało się swoje szanse. Nie wiem jak to bedzie wygladac w przyszłym roku, ale w tym było bardzo duzo kandydatow i ciezko było sie dostac nawet do Lublina. Studia dzienne są bezpłatne, wieczorowe kosztują 3,5 tys/ sem. ,przy czym niczym sie nie roznią od dziennych. Wykłady wszyscy mają razem, jedynie ćwiczenia wieczorowi mają po południu, ale to bez znaczenia. Ogolnie studia są fajne, ale bardzo czasochłonne, trzeba sie przykładac zeby przetrwac. Nauki jest sporo, nie to co na kierunkach  humanistycznych, ale jesli jestes pewna ze chcesz tu studiowac, to dasz rade:) Jak bedziesz miała jeszcze jakies pyt. to smiało pisz na maila.Pozdrawiam:)

Offline

 

#3 2011-01-14 12:17:36

olencja

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-01-14
Posty: 1
Punktów :   

Re: ...:::zasady rekrutacjii na weterynarię:::...

Witam, za 2 lata prawdopodobnie bedde wybierac sie na ta uczelnie, chcialabym sie dowiedziec odnosnie rekrutacji na studia zaoczne, czy w drugiej turze tez jest brana pod uwage rozszezona chemia i biologia, przyznaje sie nie jestem za dobra  chemii i wlasnie sie zastanawiam na jakim poziomie ja zdawac bardzo chcialabym sie dostac na ta uczelnie ..
pozdrawiam serdecznie

Offline

 

#4 2012-07-10 15:44:53

 mmonnisia

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2012-07-10
Posty: 1
Punktów :   

Re: ...:::zasady rekrutacjii na weterynarię:::...

Bardzo prosiłabym o odpowiedz. Czy ktoś się orientuje o ile tak mniej więcej może się ruszyc lista rezerwowa? I jak to jest z tą rekrutacją? Jeżeli składa się papiery na kierunek na który zostało się zakwalifikowanym to to oznacza skreślenie z listy rezerwowych na innym kierunku? (Pilne )

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl